KONTOR JA KESKLADU
TALLINNAS
Tuisu 19, 11314 Tallinn

info.energoveritas@harjuelekter.com

Energo Veritase poed Tallinnas ja Tartus on suletud.

Kas laost saab veel oma varasemalt tellitud kauba kätte?

Et selle kohta infot saada, palun võtke ühendust Energo Veritase tegevjuhi Kristo Reinholdiga. Tema kontakt on kristo.reinhold@harjuelekter.com.

Kes tegeleb teie poest ostetud kauba garantiiga?

Energo Veritase poest ostetud kauba garantiiga tegeleb ettevõtte tegevjuht Kristo Reinhold. Tema kontakt on kristo.reinhold@harjuelekter.com.

Kust ma saan elektrikaupasid edaspidi osta?

Kahjuks ei oska head soovitust anda, kuid olenevalt tootest pakuvad neid suuremad ehituspoed või väiksemad spetsialiseerunud ettevõtted.

Kas teie käest enam eraisikud kaupa osta/tellida ei saagi?

Jah, kuna Energo Veritase poed on suletud, ei ole võimalik sealt kaupa osta ega tellida. Kas poed kunagi uuesti avatakse, ei oska praegu öelda.

Kas pood on siis kinni täiesti või tegutsevad mingi muu nime all?

Energo Veritase poed on kinni ja muu nime alt ei tegutse.

TÖÖTAJAD

Tallinna kontor

Kristo Reinhold
Kristo ReinholdJuhataja
+372 518 7906

kristo.reinhold@harjuelekter.com

Karmen Kelindeman
Karmen KelindemanOstujuht
+372 514 4310

Karmen.Kelindeman@harjuelekter.com

Aare Salumäe
Aare SalumäeInfosüsteemide ja andmehalduse spetsialist
+372 518 7275

aare.salumae@harjuelekter.com

Tallinn müügiesindus

Evi Saarmets
Evi SaarmetsProjektijuht (Ehitus ja installatsioon)
+372 5340 9411

evi.saarmets@harjuelekter.com

Kaldi Kotkas
Kaldi KotkasMüügiinsener (Boilerid ja küttelahendused)
+372 508 8020

kaldi.kotkas@harjuelekter.com

Tallinna keskladu

Rein Jõgiso
Rein JõgisoKesklao juht
+372 5853 8482

rein.jogiso@harjuelekter.com

Aleksander Doroškevitš
Aleksander DoroškevitšLaohoidja
+372 5688 5057

a.doroskevits@harjuelekter.com

Andrey Meleshchenko
Andrey MeleshchenkoLaotöötaja
+372 5308 0869

Andrey.Meleshchenko@harjuelekter.com

Denis Galstrem
Denis GalstremLaotöötaja
+372 5388 7686

denis.galstrem@harjuelekter.com

SAADA KIRI

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade