MÜÜGIESINDUSED

KONTOR JA KESKLADU
TALLINNAS
Tuisu 19, 11314 Tallinn
Tel +372 56871600
Ladu avatud:
E-R 8.00 – 17.00; L,P suletud
Tel +372 58538482

ELEKTRIMATERJALIDE KAUPLUS
TALLINNAS
Tuisu 19, 11314 Tallinn

Kauplus avatud:
E-R 8.00 – 17.00; L-P suletud
Tel +372 58838155

ELEKTRIMATERJALIDE KAUPLUS
TARTUS
Turu 51, 50105 Tartu

Kauplus avatud:
E-R 8.00 – 17.00; L-P suletud
Tel +372 58838156

info.energoveritas@harjuelekter.com

TÖÖTAJAD

Tallinna kontor

Kristo Reinhold
Kristo ReinholdJuhataja
+372 518 7906

kristo.reinhold@harjuelekter.com

Karmen Kelindeman
Karmen KelindemanOstujuht
+372 514 4310

Karmen.Kelindeman@harjuelekter.com

Allan-Andrei Paeküla
Allan-Andrei PaekülaOstuspetsialist
+372 506 8630

Allan-Andrei.Paekula@harjuelekter.com

Aare Salumäe
Aare SalumäeInfosüsteemide ja andmehalduse spetsialist
+372 518 7275

aare.salumae@harjuelekter.com

Tallinn müügiesindus

Evi Saarmets
Evi SaarmetsProjektijuht (Ehitus ja installatsioon)
+372 5340 9411

evi.saarmets@harjuelekter.com

Kadri Bekker
Kadri BekkerProjektijuht (Telekom ja sidevõrgulahendused)
+372 5303 4117

kadri.bekker@harjuelekter.com

Kristo Sakkeus
Kristo SakkeusProjektijuht (Valgustus ja installatsioon)
+372 525 8222

kristo.sakkeus@harjuelekter.com

Kaldi Kotkas
Kaldi KotkasMüügiinsener (Boilerid ja küttelahendused)
+372 508 8020

kaldi.kotkas@harjuelekter.com

Renee Roopalu
Renee RoopaluMüügispetsialist (Installatsioon)
+372 5883 8155

renee.roopalu@harjuelekter.com

Villo Sallaste
Villo SallasteMüügiinsener (Kilbid ja elektrivõrk)
+372 5304 9569

villo.sallaste@harjuelekter.com

Irina Põllu
Irina PõlluKlienditeenindaja
+372 5687 1600

irina.pollu@harjuelekter.com

Tartu müügiesindus

Martti Noring
Martti NoringMüügispetsialist (Ehitus ja installatsioon)
+372 5919 2604

martti.noring@harjuelekter.com

Siim Oja
Siim OjaKlienditeenindaja - Laohoidja
+372 5883 8156

siim.oja@harjuelekter.com

Tallinna keskladu

Rein Jõgiso
Rein JõgisoKesklao juht
+372 5853 8482

rein.jogiso@harjuelekter.com

Aleksander Doroškevitš
Aleksander DoroškevitšLaohoidja
+372 5688 5057

a.doroskevits@harjuelekter.com

Andrey Meleshchenko
Andrey MeleshchenkoLaotöötaja
+372 5308 0869

Andrey.Meleshchenko@harjuelekter.com

Denis Galstrem
Denis GalstremLaotöötaja
+372 5388 7686

denis.galstrem@harjuelekter.com

SAADA KIRI

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade